Spiraled Ring C148 e27 dim 4W 200LM 818 goud - 147114
Artikelnummer: 26724247 | Fabrikantnummer: 147114 | EAN: 8714681471142
Het productnummer van de fabrikant is 147114. Het EAN nummer is 8714681471142. Het interne artikelnummer is 26724247.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Spiraled Ring
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Goud |
| Voet | E27 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Overig |
| Lengte | 171 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 50 lm/W |
| Diameter | 148 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 19 - 19 mA |
| Filament lamp | Ja |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Kleurtemperatuur | 1800 - 1800 K |
| Min. aantal schakelcycli | 7500 |
| Lichtstroom | 200 - 200 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 200 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Fabric cord aansluitleiding 2x0,75MM² 3M
Artikelnummer: 20794827
Fabrikantnummer: 139672
Bailey Wooden lampholder set e27+1.5M twisted textile cable beige
Artikelnummer: 20794982
Fabrikantnummer: 139712
Bailey Lamphouder goudkleurig antiek e27 overig edisonfitting
Artikelnummer: 20795031
Fabrikantnummer: 139691
Bailey Lamphouder porselein + haak e27 zwart edisonfitting
Artikelnummer: 21033177
Fabrikantnummer: 140330
Bailey Lamphouder raster antiek e27 overig edisonfitting
Artikelnummer: 21033335
Fabrikantnummer: 140323
Bailey Textile cable twisted 2C metallic gold 3M
Artikelnummer: 21033342
Fabrikantnummer: 140314
Bailey Lamphouder raster goudkleurig e27 overig edisonfitting
Artikelnummer: 21033376
Fabrikantnummer: 140324
Bailey Lamphouder raster koperkleurig antiek e27 overig edisonfitting
Artikelnummer: 21033525
Fabrikantnummer: 140326
Bailey Lamphouder porselein e27 grijs edisonfitting
Artikelnummer: 21033623
Fabrikantnummer: 140322
Bailey Tafellamp led 130MM
Artikelnummer: 21259604
Fabrikantnummer: 140640
Bailey Tafellamp led 130MM
Artikelnummer: 21259615
Fabrikantnummer: 140639
Bailey Retro lamphouder goudkleurig e27 overig edisonfitting
Artikelnummer: 21268936
Fabrikantnummer: 140910
Bailey Pendant pendelarmatuur york 2C W K led
Artikelnummer: 21502510
Fabrikantnummer: 141475
Bailey Pendant pendelarmatuur oslo 2C W K led
Artikelnummer: 21502503
Fabrikantnummer: 141468
Bailey Pendant lima e27 wood 1.5M 2C black/white
Artikelnummer: 21502516
Fabrikantnummer: 141481
Bailey Pendant pendelarmatuur riga antiek 2C W K led
Artikelnummer: 21502507
Fabrikantnummer: 141472
Bailey Table lamp e27 terrazzo D-grey
Artikelnummer: 22689166
Fabrikantnummer: 142537
Bailey Tafellamp metaal led 100MM
Artikelnummer: 22689110
Fabrikantnummer: 142285
Bailey Tafellamp marmeren led 100MM
Artikelnummer: 22689149
Fabrikantnummer: 142452
Bailey BaiLum E27 Pendelarmatuur Fuji e27 zwart 1.5M 2C zwart
Artikelnummer: 23493716
Fabrikantnummer: 145020