WCD Randaarde, W.1, grijs - WNA140
Artikelnummer: 26679135 | Fabrikantnummer: WNA140 | EAN: 3250610099889
Het productnummer van de fabrikant is WNA140. Het EAN nummer is 3250610099889. Het interne artikelnummer is 26679135.
| Klasse |
Wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK05 |
| Montagewijze | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal fasen | 1 |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. foutstroom | 0 mA |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Met klapdeksel | Ja |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 44 mm |
| Geïsoleerde montage | Ja |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7011 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met volle afdekplaat |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 35 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Maximale stroomsterkte van USB-voeding | 0 A |
| Kleur schakelelement | Grijs |
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | Nee |
| Aardcontact | Randaarde clips |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Aantal doorlussen | 0 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Speciale voeding | Geen |
| Wandcontactdozen fasegescheiden | Nee |
| Schakelmateriaaldiameter | mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Afdekraam Voor inbouwmontage 1-V, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664601
Fabrikantnummer: WNA401
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V hor. W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664602
Fabrikantnummer: WNA402
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V vert. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679158
Fabrikantnummer: WNA408
Afdekraam Voor inbouwmontage 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679159
Fabrikantnummer: WNA403
Opbouwbehuizing 2-V hor. (2X invoer), W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679168
Fabrikantnummer: WNA672
Opbouwbehuizing 1-V, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679169
Fabrikantnummer: WNA671
Opbouwbehuizing 2-V vert. W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679170
Fabrikantnummer: WNA676
Opbouwbehuizing 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679171
Fabrikantnummer: WNA683
Opbouwbehuizing 2-V hor. (4X invoer), W.1, grijs
Artikelnummer: 26679173
Fabrikantnummer: WNA685
Verlicht Afdekraam 1-V, 12-24 V= blauw, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679182
Fabrikantnummer: WNA698
Verlicht Afdekraam 2-V vert. 230 V~ blauw, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679185
Fabrikantnummer: WNA712
WCD 3-V hor. met behuizing, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679206
Fabrikantnummer: WNC143
WCD 2-V hor. (#2) met behuizing, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679225
Fabrikantnummer: WNC142
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager