WCD 2-V hor. (#2) met behuizing, W.1 eco, grijs - WNC142
Artikelnummer: 26679225 | Fabrikantnummer: WNC142 | EAN: 3250610102220
Het productnummer van de fabrikant is WNC142. Het EAN nummer is 3250610102220. Het interne artikelnummer is 26679225.
| Klasse |
Wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK05 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal fasen | 1 |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. foutstroom | 0 mA |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Met klapdeksel | Ja |
| Schakelmateriaalhoogte | 76 mm |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Nee |
| Schakelmateriaaldiepte | 65 mm |
| Geïsoleerde montage | Ja |
| Schakelmateriaalbreedte | 147 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7011 |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Aantal contactdozen | 2 |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Maximale stroomsterkte van USB-voeding | 0 A |
| Kleur schakelelement | Grijs |
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | Nee |
| Aardcontact | Randaarde clips |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Aantal doorlussen | 0 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Speciale voeding | Geen |
| Wandcontactdozen fasegescheiden | Nee |
| Schakelmateriaaldiameter | mm |
| Categorieën |
Opbouw
Hager berker Stopcontacten Schakelmateriaal |
Wandcontactdoos Randaarde, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679135
Fabrikantnummer: WNA140
Invoerstuk Voor kabel of buis, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679177
Fabrikantnummer: WNA691
Invoerstuk Voor 2 kabels, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679179
Fabrikantnummer: WNA690
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager