Weidmuller TERMSERIES Miniature Industrial relay, 24 V DC, no, 2 co contact (agni) , 250 V A - 4058570000
Artikelnummer: 23666160 | Fabrikantnummer: 4058570000 | EAN: 4032248189298
Het productnummer van de fabrikant is 4058570000. Het EAN nummer is 4032248189298. Het interne artikelnummer is 23666160.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
TERMSERIES
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Hoogte | 29 mm |
| Diepte | 15.7 mm |
| Breedte | 12.7 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Materiaal contact | Overige niet-koperlegeringen |
| Nom. stuurspanning bij DC | 22.8 - 31.2 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Weidmuller Relay socket ip2 24 V DC ±2 % free-wheel diode reverse polarity PR
Artikelnummer: 22373682
Fabrikantnummer: 1123980000
Weidmuller Relay socket ip2 24 V DC ±2 % free-wheel diode reverse polarity PR
Artikelnummer: 22373692
Fabrikantnummer: 1124100000
Weidmuller Relay socket ip20 24 V uc ±10 % rectifier 2 co contact 10 A SCR
Artikelnummer: 22373683
Fabrikantnummer: 1123990000
Weidmuller Relay socket ip20 24-230 V uc ±10 % rectifier 2 co contact 10 A,
Artikelnummer: 22373690
Fabrikantnummer: 1124070000
Weidmuller Relay socket ip20 24 V uc ±10 % rectifier 2 co contact 10 A ten
Artikelnummer: 22373693
Fabrikantnummer: 1124110000
Weidmuller Relay socket ip20 24-230 V uc ±10 % rectifier 2 co contact 10 A,
Artikelnummer: 22373700
Fabrikantnummer: 1124190000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 23666160
Fabrikantnummer: 4058570000