Hager INST SCHAK WISSEL GR.W1 - WNC011
Artikelnummer: 26679194 | Fabrikantnummer: WNC011 | EAN: 3250610101742
Het productnummer van de fabrikant is WNC011. Het EAN nummer is 3250610101742. Het interne artikelnummer is 26679194.
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK05 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Inbouwdiepte | 0 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Nom. spanning | 250 V |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Schakelmateriaalbreedte | 76 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 76 mm |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7011 |
| Aantal wippen | 1 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Verlichting | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Met montageplaat | Ja |
| Type verlichting | Overig |
| Functie verlichting | Overig |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 10 AX |
| Schakelmateriaaldiepte | 61.5 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Kleur schakelelement | Grijs |
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaaldiameter | mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager AFDKRM SCHAK 1V BLAUW W1
Artikelnummer: 26679182
Fabrikantnummer: WNA698
Hager AFDKRM R 2V BLW VERT W1
Artikelnummer: 26679185
Fabrikantnummer: WNA712
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager