Verlicht Afdekraam 2-V vert. 230 V~ blauw, W.1, grijs - WNA712
Artikelnummer: 26679185 | Fabrikantnummer: WNA712 | EAN: 3250617177122
Het productnummer van de fabrikant is WNA712. Het EAN nummer is 3250617177122. Het interne artikelnummer is 26679185.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK05 |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 153 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Hoogte | 35 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Aantal eenheden | 2 |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 2 |
| Montagerichting | Verticaal |
| Diameter boring (gaten) | 0 mm |
| Diepte | 82 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Inbouwhoogte | 35 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwbreedte | 145 mm |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Buitendiameter | mm |
| Binnendiameter | mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
WCD Randaarde, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679144
Fabrikantnummer: WNA140B
Jaloezie-Serieschakelaar 1-P, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679156
Fabrikantnummer: WNA300
Gallery Multimedia-adapter, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679162
Fabrikantnummer: WNA450
Luidsprekeraansluiting 1-V, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679166
Fabrikantnummer: WNA625B
Luidsprekeraansluiting 2-V, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679167
Fabrikantnummer: WNA626
Opbouwbehuizing 1-V, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679169
Fabrikantnummer: WNA671
Opbouwbehuizing 1-V, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679174
Fabrikantnummer: WNA681B
Afdekking Voor schroefgaten (set van 4 stuks), W.1
Artikelnummer: 26679175
Fabrikantnummer: WNA689
Luidsprekeraansluiting 2-V, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679181
Fabrikantnummer: WNA626B
Wisselschakelaar Verlicht (blauw) met behuizing, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679188
Fabrikantnummer: WNC002
2-Polige schakelaar met behuizing, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679189
Fabrikantnummer: WNC008
Wisselschakelaar Controle verlichting (rood) +behuizing, W.1 eco grijs
Artikelnummer: 26679190
Fabrikantnummer: WNC003
2-Polige schakelaar met behuizing, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679191
Fabrikantnummer: WNC008B
Wisselschakelaar Met behuizing, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679192
Fabrikantnummer: WNC001B
Kruisschakelaar Met behuizing, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679193
Fabrikantnummer: WNC010
Wisselschakelaar Met behuizing, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679194
Fabrikantnummer: WNC011
Pulsdrukker (maak) met behuizing, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679195
Fabrikantnummer: WNC020
Serieschakelaar Met behuizing, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679196
Fabrikantnummer: WNC042
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26679185
Fabrikantnummer: WNA712