Luidsprekeraansluiting 1-V, W.1, polarwit - WNA625B
Artikelnummer: 26679166 | Fabrikantnummer: WNA625B | EAN: 3250610100271
Het productnummer van de fabrikant is WNA625B. Het EAN nummer is 3250610100271. Het interne artikelnummer is 26679166.
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK05 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Met klapdeksel | Ja |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 2 |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Draagring | Ja |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Met stofbescherming | Ja |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Opdrukveld | Met label |
| Met verlichting | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met volle afdekplaat |
| Contactuitvoering | Female |
| Incl. connectoren | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Gebruik | Luidsprekeraansluiting |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Geschikt voor aantal connectoren | 2 |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Schakelmateriaaldiepte | 51 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 35 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Geïsoleerde aansluitingen | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Afdekraam Voor inbouwmontage 1-V, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664601
Fabrikantnummer: WNA401
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V hor. W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664602
Fabrikantnummer: WNA402
Afdekraam Voor inbouwmontage 1-V, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679155
Fabrikantnummer: WNA401B
Afdekraam Voor inbouwmontage 3-V hor. W.1 polarwit
Artikelnummer: 26679157
Fabrikantnummer: WNA403B
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V vert. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679158
Fabrikantnummer: WNA408
Afdekraam Voor inbouwmontage 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679159
Fabrikantnummer: WNA403
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V vert. W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679160
Fabrikantnummer: WNA408B
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V hor. W.1 polarwit
Artikelnummer: 26679164
Fabrikantnummer: WNA402B
Opbouwbehuizing 3-V hor. W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679172
Fabrikantnummer: WNA683B
Opbouwbehuizing 1-V, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679174
Fabrikantnummer: WNA681B
Verlicht Afdekraam 1-V, 12-24 V= blauw, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679182
Fabrikantnummer: WNA698
Verlicht Afdekraam 2-V vert. 230 V~ blauw, W.1, grijs
Artikelnummer: 26679185
Fabrikantnummer: WNA712
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager