Hager DRUKCNT 50453525 - WNC020
Artikelnummer: 26679195 | Fabrikantnummer: WNC020 | EAN: 3250617170208
Het productnummer van de fabrikant is WNC020. Het EAN nummer is 3250617170208. Het interne artikelnummer is 26679195.
| Klasse |
Drukcontact
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Met lichtbron | Nee |
| Slagvastheid | IK05 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Transparant | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Schakelmateriaalbreedte | 76 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 63 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 76 mm |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7011 |
| Opdruk | Geen |
| Aantal wippen | 1 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Bedieningswijze | Wip |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Contactloze uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Enkel drukcontact |
| Werkingsprincipe | Elektromechanisch |
| Aantal contacten als wisselcontact | |
| Aantal draaiende contacten | |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Afdekraam Voor inbouwmontage 1-V, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664601
Fabrikantnummer: WNA401
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V hor. W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664602
Fabrikantnummer: WNA402
Afdekraam Voor inbouwmontage 1-V, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679155
Fabrikantnummer: WNA401B
Afdekraam Voor inbouwmontage 3-V hor. W.1 polarwit
Artikelnummer: 26679157
Fabrikantnummer: WNA403B
Hager AFDKRM SCHAK 2V GRSS W1
Artikelnummer: 26679158
Fabrikantnummer: WNA408
Afdekraam Voor inbouwmontage 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679159
Fabrikantnummer: WNA403
Hager AFDKRM INB.MON 2V V POLWT
Artikelnummer: 26679160
Fabrikantnummer: WNA408B
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V hor. W.1 polarwit
Artikelnummer: 26679164
Fabrikantnummer: WNA402B
Opbouwbehuizing 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679171
Fabrikantnummer: WNA683
Opbouwbehuizing 3-V hor. W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679172
Fabrikantnummer: WNA683B
Hager OPB BAK 2VDG HOR.GR. W1
Artikelnummer: 26679173
Fabrikantnummer: WNA685
Opbouwbehuizing 1-V, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679174
Fabrikantnummer: WNA681B
Hager LEIDING VOERST GR.W1
Artikelnummer: 26679177
Fabrikantnummer: WNA691
Hager INVOERSTUK 2 KAB W1 PWIT
Artikelnummer: 26679178
Fabrikantnummer: WNA690B
Hager LEIDING VOERST GR. W1
Artikelnummer: 26679179
Fabrikantnummer: WNA690
Hager LEIDING VOERST GR.W1
Artikelnummer: 26679180
Fabrikantnummer: WNA693
Hager AFDKRM SCHAK 1V BLAUW W1
Artikelnummer: 26679182
Fabrikantnummer: WNA698
Invoerstuk Voor kabel of buis, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679183
Fabrikantnummer: WNA691B
Hager LEIDING VOERST GR.W1
Artikelnummer: 26679184
Fabrikantnummer: WNA694
Hager AFDKRM R 2V BLW VERT W1
Artikelnummer: 26679185
Fabrikantnummer: WNA712
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager