Kabeluitgang, W.1, grijs - WNA155
Artikelnummer: 26679143 | Fabrikantnummer: WNA155 | EAN: 3250617174558
Het productnummer van de fabrikant is WNA155. Het EAN nummer is 3250617174558. Het interne artikelnummer is 26679143.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK07 |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7011 |
| Diepte | 37 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruik | Leidinguitvoer |
| Model | Overig |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Afdekraam Voor inbouwmontage 1-V, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664601
Fabrikantnummer: WNA401
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V hor. W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664602
Fabrikantnummer: WNA402
Afdekraam Voor inbouwmontage 1-V, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679155
Fabrikantnummer: WNA401B
Afdekraam Voor inbouwmontage 3-V hor. W.1 polarwit
Artikelnummer: 26679157
Fabrikantnummer: WNA403B
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V vert. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679158
Fabrikantnummer: WNA408
Afdekraam Voor inbouwmontage 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679159
Fabrikantnummer: WNA403
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V vert. W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679160
Fabrikantnummer: WNA408B
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V hor. W.1 polarwit
Artikelnummer: 26679164
Fabrikantnummer: WNA402B
Opbouwbehuizing 2-V hor. (2X invoer), W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679168
Fabrikantnummer: WNA672
Opbouwbehuizing 1-V, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679169
Fabrikantnummer: WNA671
Opbouwbehuizing 2-V vert. W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679170
Fabrikantnummer: WNA676
Opbouwbehuizing 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679171
Fabrikantnummer: WNA683
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager