3M Krimpkous zwart 6,0-2,0 - 7000099246
Artikelnummer: 22386419 | Fabrikantnummer: 7000099246 | EAN: 4046719011940
Het productnummer van de fabrikant is 7000099246. Het EAN nummer is 4046719011940. Het interne artikelnummer is 22386419.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 1 m |
| Transparant | Nee |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter na inkrimping | 2 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 6 mm |
| Wanddikte na krimpen | 0.65 mm |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |
Bizline Krimpkous zwart 6,0-2,0MM 1 M
Artikelnummer: 21267990
Fabrikantnummer: BIZ 215003