3M Gti 3000YW krimpkous GL 39,0-13,0MM - 7000099244
Artikelnummer: 20996527 | Fabrikantnummer: 7000099244 | EAN: 8712403547243
Het productnummer van de fabrikant is 7000099244. Het EAN nummer is 8712403547243. Het interne artikelnummer is 20996527.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 1 m |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Geel |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter na inkrimping | 13 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 39 mm |
| Wanddikte na krimpen | 1.1 mm |
| UL-toelating | Nee |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |