Bailey E27 led-lamp filament 827 2700K 420LM ST64 144MM 320° 220V helder wit - 142433
Artikelnummer: 22689147 | Fabrikantnummer: 142433 | EAN: 8714681424339
Het productnummer van de fabrikant is 142433. Het EAN nummer is 8714681424339. Het interne artikelnummer is 22689147.
Kleurtemperatuur
BAI LED Filament Outdoor ST64 E27 4W 2700K Helder 420lm (37W) IP65 230V-240V 320° 64x144mm Lampvoet naar beneden LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament plus
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Diameter | 64 mm |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lengte | 144 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 105 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Nom. stroom | 30 - 30 mA |
| Filament lamp | Ja |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | ST64 |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 7500 |
| Lichtstroom | 420 - 420 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 420 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lampvorm | Edison |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Feestverlichting (lichtslang) e27 led 25W ip44
Artikelnummer: 21502484
Fabrikantnummer: 141336
Bailey Feestverlichting (lichtslang) e27 led 25W ip44
Artikelnummer: 22609307
Fabrikantnummer: 141954
Bailey Feestverlichting (lichtslang) e27 led 25W ip44
Artikelnummer: 22718512
Fabrikantnummer: 142610
Bailey Feestverlichting (lichtslang) e27 led 0,15W ip44
Artikelnummer: 22718513
Fabrikantnummer: 142611
Bailey Pendelarmatuur voor buiten 5M met stekker 25W K led
Artikelnummer: 22784404
Fabrikantnummer: 143002
Bailey Pendelarmatuur voor buiten 3M met stekker 25W K led
Artikelnummer: 22784405
Fabrikantnummer: 143003
Bailey Party light string Light String pendel 15M 15X e27 ip44
Artikelnummer: 23383023
Fabrikantnummer: 143417
Artikelnummer: 22689147
Fabrikantnummer: 142433