Dubbele Wisselschakelaar W.1, grijs - WNA040
Artikelnummer: 26679148 | Fabrikantnummer: WNA040 | EAN: 3250617174404
Het productnummer van de fabrikant is WNA040. Het EAN nummer is 3250617174404. Het interne artikelnummer is 26679148.
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK05 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Nom. spanning | 250 V |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 2 |
| Schakelmateriaaldiepte | 42 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7011 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Verlichting | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met adapterplaat |
| Aantal wippen | 2 |
| Met montageplaat | Nee |
| Type schakeling | Wissel-/wisselschakelaar |
| Type verlichting | Overig |
| Functie verlichting | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 10 AX |
| Inbouwdiepte | 12 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Kleur schakelelement | Grijs |
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaaldiameter | mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Afdekraam Voor inbouwmontage 1-V, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664601
Fabrikantnummer: WNA401
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V hor. W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26664602
Fabrikantnummer: WNA402
Afdekraam Voor inbouwmontage 1-V, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679155
Fabrikantnummer: WNA401B
Afdekraam Voor inbouwmontage 3-V hor. W.1 polarwit
Artikelnummer: 26679157
Fabrikantnummer: WNA403B
Hager AFDKRM SCHAK 2V GRSS W1
Artikelnummer: 26679158
Fabrikantnummer: WNA408
Afdekraam Voor inbouwmontage 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679159
Fabrikantnummer: WNA403
Hager AFDKRM INB.MON 2V V POLWT
Artikelnummer: 26679160
Fabrikantnummer: WNA408B
Afdekraam Voor inbouwmontage 2-V hor. W.1 polarwit
Artikelnummer: 26679164
Fabrikantnummer: WNA402B
Hager OPB BAK 2VDG HOR.GR. W1
Artikelnummer: 26679168
Fabrikantnummer: WNA672
Hager OPB BAK 1VDG GRIJS W1
Artikelnummer: 26679169
Fabrikantnummer: WNA671
Hager OPB BAK 2VDG VERT.GR. W1
Artikelnummer: 26679170
Fabrikantnummer: WNA676
Opbouwbehuizing 3-V hor. W.1, grijs
Artikelnummer: 26679171
Fabrikantnummer: WNA683
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager