Hager Polyester verdeelkast grootte 2/1005 met railsystm 1005x1110x315 MM - ZAK102GA
Artikelnummer: 22713636 | Fabrikantnummer: ZAK102GA | EAN: 3250611070115
Het productnummer van de fabrikant is ZAK102GA. Het EAN nummer is 3250611070115. Het interne artikelnummer is 22713636.
| Klasse |
Kabelverdeelkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Buitenopstellingskast
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 7035 |
| Aantal polen | 4 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. spanning | 400 V |
| Hoogte | 1005 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 315 mm |
| Met aarding | Nee |
| Nom. stroom | 630 A |
| Breedte | 1110 mm |
| Met railsysteem | Ja |
| Uitgerust met connectoren | Nee |
| Materiaal | Composietmateriaal |
| Beschermingsgraad kast (IP) | IP44 |
| Montage | Sokkel (ondergronds) |
| Met standvoet | Nee |
| Incl. vloerplaat | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Nom. geleiderdoorsnede aftakkabel | 25 - 240 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede hoofdkabel | 25 - 240 mm² |
| Beschermingsgraad stroomrail (IP) | IP00 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22713636
Fabrikantnummer: ZAK102GA