Hager POLYKAST GR2 1005X1110X315 - ZAL64U
Artikelnummer: 22713696 | Fabrikantnummer: ZAL64U | EAN: 3250611072973
Het productnummer van de fabrikant is ZAL64U. Het EAN nummer is 3250611072973. Het interne artikelnummer is 22713696.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Buitenopstellingskast
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK10 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 1005 mm |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 160 mm |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 315 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Soort afdekking | Deur |
| Aantal rijen | 6 |
| Met slot | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 48 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 4 |
| Aantal leidinginvoeringen | 4 |
| Type deur | Dubbel |
| Aantal modulen | 252 |
| Breedte | 1110 mm |
| Plaatdikte kast | 3.5 mm |
| Montagewijze | Sokkel (ondergronds) |
| Plaatdikte deur/deksel | 3.5 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Nom. stroom (In) | A |
| Inwendige diepte | 212 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager