Weidmuller A-series Cross-Connector (terminal), plugged, black, 24 A, number of poles: 2, - 2831670000
Artikelnummer: 25680799 | Fabrikantnummer: 2831670000 | EAN: 4064675416906
Omschrijving
Cross-connector (terminal), Plugged, black, 24 A, Number of poles: 2,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2831670000. Het EAN nummer is 4064675416906. Het interne artikelnummer is 25680799.
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geïsoleerd | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Aantal overbrugde klemmen | 2 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Rastermaat | 5.1 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller A-series Cross-Connector (terminal), plugged, black, 24 A, number of poles: 2,
Artikelnummer: 25680799
Fabrikantnummer: 2831670000