Wera MOMENTSLEUTEL 05004180001 - 05004180001
Artikelnummer: 24162955 | Fabrikantnummer: 05004180001 | EAN: 4013288207685
Het productnummer van de fabrikant is 05004180001. Het EAN nummer is 4013288207685. Het interne artikelnummer is 24162955.
| Klasse |
Momentsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
Bicycle Set Torque 1, 2,5-25 Nm
Toon alle producten in deze serie |
| Elektronisch | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Totale lengte | 290 mm |
| Met signaaltoon | Nee |
| Traploos regelbaar | Ja |
| Bluetooth interface | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Kopbreedte | 25 mm |
| Aansluitmaat | 6.3 mm |
| Gewicht | 1180 g |
| Geschikt voor verlengstuk | Nee |
| Met verlengstuk | Nee |
| Met schaal | Ja |
| Uitvoering schroevendraaier | Nee |
| Aandraaimoment | 2.5 - 25 Nm |
| Kophoogte | 11.5 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera MOMENTSL 1/4" 2,5-25NM
Artikelnummer: 23251075
Fabrikantnummer: 05075604001
Wera 8740 A HF Binnenzeskant Zyklop Bitd 8740 A HF, 4 X 28 MM
Artikelnummer: 23325697
Fabrikantnummer: 05003333001
Wera 8740 A HF Binnenzeskant Zyklop Bitd 8740 A HF, 5 X 28 MM
Artikelnummer: 23325696
Fabrikantnummer: 05003335001
Wera 8740 A HF Binnenzeskant Zyklop Bitd 8740 A HF, 3 X 28 MM
Artikelnummer: 23325692
Fabrikantnummer: 05003332001
Wera 8740 A HF Binnenzeskant Zyklop Bitd 8740 A HF, 5 X 100 MM
Artikelnummer: 23325698
Fabrikantnummer: 05003336001
Wera 8740 A HF Binnenzeskant Zyklop Bitd 8740 A HF, 6 X 28 MM
Artikelnummer: 23325699
Fabrikantnummer: 05003337001
Wera 8740 A HF Binnenzeskant Zyklop Bitd 8740 A HF, 6 X 100 MM
Artikelnummer: 23325700
Fabrikantnummer: 05003338001
Wera 8740 A HF Binnenzeskant Zyklop Bitd 8740 A HF, 8 X 28 MM
Artikelnummer: 23325701
Fabrikantnummer: 05003339001