Hager JALOEZ.SCHAK SLL GRIJS W1 - WNC035
Artikelnummer: 26679197 | Fabrikantnummer: WNC035 | EAN: 3250617170352
Het productnummer van de fabrikant is WNC035. Het EAN nummer is 3250617170352. Het interne artikelnummer is 26679197.
| Klasse |
Jaloezieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Nom. spanning | 240 V |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Kleur | Grijs |
| Schakelmateriaalbreedte | 76 mm |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 2 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7011 |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Elektronisch bedienbaar | Nee |
| Mechanisch bedienbaar | Ja |
| Bedieningswijze | Sleutel |
| Inbouwbreedte | 76 mm |
| Inbouwdiepte | 32 mm |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelmateriaalhoogte | 78 mm |
| Aantal toetsen | 0 |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Inbouwhoogte | 78 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Schakelmateriaaldiameter | 0 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Tweepolige schakelaar |
| Voor rolluiken | Ja |
| Voor zonweringen | Nee |
| Voor jalouziën | Ja |
| Met mechanische vergrendeling | Nee |
| Met elektrische vergrendeling | Ja |
| Schakelmateriaaldiepte | 89.9 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager AFDKRM SCHAK 1V GRSS W1
Artikelnummer: 26664601
Fabrikantnummer: WNA401
Hager AFDKRM SCHAK 2V GRSS W1
Artikelnummer: 26664602
Fabrikantnummer: WNA402
Hager AFDKRM INB.MON 1V W1 PWT
Artikelnummer: 26679155
Fabrikantnummer: WNA401B
Hager AFDKRM INB.MON 3V HOR PWT
Artikelnummer: 26679157
Fabrikantnummer: WNA403B
Hager AFDKRM SCHAK 2V GRSS W1
Artikelnummer: 26679158
Fabrikantnummer: WNA408
Hager AFDKRM SCHAK 3V GRSS W1
Artikelnummer: 26679159
Fabrikantnummer: WNA403
Hager AFDKRM INB.MON 2V V POLWT
Artikelnummer: 26679160
Fabrikantnummer: WNA408B
Hager AFDKRM INB.MON 2V HOR PWT
Artikelnummer: 26679164
Fabrikantnummer: WNA402B
Hager OPB BAK 3VDG HOR. GR.W1
Artikelnummer: 26679171
Fabrikantnummer: WNA683
Hager OPB.BEHUIZ 3V HO W.1 PWIT
Artikelnummer: 26679172
Fabrikantnummer: WNA683B
Hager OPB BAK 2VDG HOR.GR. W1
Artikelnummer: 26679173
Fabrikantnummer: WNA685
Hager OPB.BEHUIZING 1V W.1 PWIT
Artikelnummer: 26679174
Fabrikantnummer: WNA681B
Hager AFDKRM SCHAK 1V BLAUW W1
Artikelnummer: 26679182
Fabrikantnummer: WNA698
Hager AFDKRM R 2V BLW VERT W1
Artikelnummer: 26679185
Fabrikantnummer: WNA712
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager